Regulamin

Regulamin obowiązuje od dnia 1.03.2015

Zasady ogólne portalu

 1. Serwis stancje-online.pl nie bierze udziału w transakcjach dokonywanych przez użytkowników serwisu, nie pobiera żadnych opłat, prowizji w przypadku znalezienia kontrahenta. Serwis działa jedynie jako pośrednik kojarzący obie strony transakcji. Serwis nie może zapewnić, że każda z zaangażowanych stron działa w dobrej wierze. Serwis nie jest równiez w stanie kontrolować wiarygodności osób korzystających z portalu. Użytkownik dokonuje zatem transakcji na własne ryzyko.
 2. Serwis stancje-online.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku realizacji transakcji lub niewłaściwego zachowania jednej ze stron transakcji.
 3. Prezentowane na stronach portalu ogłoszenia i ich treści nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 KC.
 4. Serwis stancje-online.pl nie bierze udziału w sporach powstałych między użytkownikami serwisu. Wszelkie nieporozumienia dotyczące treści ogłoszeń i zawartej lub niedoszłej do skutku transakcji rozwiazują między sobą sami użytkownicy. Serwis nie angażuje się również w jakiekolwiek czynności prawne związane z rozwiązywaniem tego rodzaju sporów.
 5. Wszelkie reklamacje zgłaszane przez użytkowników i klientów portalu rozpatrywane są w terminie do 21 dni roboczych od daty zgłoszenia reklamacji.
 6. Serwis stancje-online.pl może być używany jedynie do celów zgodnych z obowiazującym prawem. Zabronione jest wykorzystywanie portalu do dystrybucji wszelkich materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre imie osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym.

Usunięcie ogłoszenia

 1. Serwis stancje-online.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia ogłoszenia:
  • które łamie którekolwiek z postanowień niniejszego regulaminu,
  • które reklamuje serwis konkurencyjny,
  • które w tej samej formie zostanie umieszczone wielokrotnie,
  • jeżeli jego treść lub dołączone elementy graficzne są sprzeczne z charakterem serwisu.
 2. Serwis stancje-online.pl zastrzega sobie prawo do nie poinformowania użytkownika o wykonaniu powyższej czynności.

Zmiana kategorii ogłoszenia

 1. Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany kategorii ogłoszenia, które zostanie umieszczone w niewłasciwej kategorii.
 2. Serwis zastrzega sobie prawo do nie poinformowania użytkownika o wykonaniu powyższej czynności.

Newsletter

Wpisując swój adres e-mail do systemu Newsletter, użytkownik oświadcza iż zgadza się na otrzymywanie pocztą elektroniczną na podany powyżej adres e-mail Newslettera stancje-online.pl zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204). Zgadza się na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez stancje-online.pl. w celu przesyłania drogą elektroniczną na mój adres e-mail Newslettera stancje-online.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Użytkownikowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.

Dane e-mailowe używane będą wyłącznie do wysyłania subskrybentom ofert, informacji o nowych usługach, promocjach, nowych partnerach i zmianach zachodzących w stancje-online.pl. Subskrybenci list mailingowych mają w każdym momencie możliwość rezygnacji z otrzymywania listów elektronicznych dystrybuowanych przez stancje-online.pl. Dostęp do bazy danych adresowych subskrybentów mają tylko uprawnieni pracownicy serwisu.

Postanowienia końcowe

 1. Użytkownik uznaje, że całość praw autorskich, wszystkie znaki towarowe oraz pozostałe prawa własności intelektualnej związane z usługami serwisu należą do portalu.
 2. Serwis stancje-online.pl zastrzega sobie prawo do zaprzestania świadczenia lub uruchomienia nowych usług i wykorzystania w nich danych osobowych użytkowników.
 3. Jakiekolwiek próby włamania do portalu, złamania haseł lub kodów oraz korzystanie z nich w sposób niezgodny z regulaminem, skutkują konsekwencjami prawnymi.
 4. Serwis zastrzega sobie prawo do wysyłania reklam i ofert na adres e-mail podany przy dodawaniu ogłoszenia. Przesyłane oferty nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 KC.
 5. Akceptacja niniejszego regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z oświadczeniem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych, wprowadzonych do formularzy dostępnych na stronach serwisu, w celach marketingowych".
 6. Serwis stancje-online.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez wcześniejszego informowania o tym użytkowników - aktualna wersja regulaminu będzie każdorazowo dostępna na stronach internetowych portalu.
 7. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania na stronach internetowych portalu.
Używamy plików cookies i podobnych technologii w celu realizacji usług oraz statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na zapisanie i dostęp do tych plików. Więcej szczegółów, w Polityce prywatności.